Kamera Sistemleri

İnternet üzerinden kamera izleme sistemleri,
Internet veya network ağları üzerinden görüntünün transfer edilerek uzak noktalardan izlenmesine olanak sağlayan, günümüzde çeşitli amaçlar için kullanımı yaygınlaşan, evinizdeki bebek bakıcısını izlemekten başka bir ülkede bulunan işyerinizin takibine kadar örneklerle çoğaltmak mümkün birçok amaçta kullanılabilen görüntü transferi ve uzaktan erişimli gözetleme kontrol sistemleri ile ilgili olarak hizmet vermekteyiz.
* Ücretsiz keşif ve projelendirme*,
* Görüntülü kapı telefonları,
* Villa ve Apartman Tipi kapı zilleri,
* Anahtar teslim sistem kurulumları.
* Kamera sistemi kurulumunda dikkat edilmesi gerekenler,
Kamera sistemleri kurulumu yapılırken, cihaz kalitelerinin yanında yardımcı ekipman ve aksesuarların özenle seçilmesi gereklidir. Güvenlik kameralarında görüntü taşıyıcı kablo ve aksesuarlar da cihazlarda olduğu gibi hassas davranılması gereken bir konudur. Uzun süreli olarak sizlere sorunsuz ve kaliteli görüntüler üretebilecek bir sisteme sahip olabilmeniz için sistemin tüm detaylarına dikkat etmeniz gerekir.

Cihazların doğru ortamlarda, dış etkenlerden korunarak muhafaza edilmesi, cihazların çok uzun yıllar sorunsuzca hizmet etmesine yardımcı olan en büyük etkendir. Güvenlik kamerası tercihi yapılırken, kullanılacak ortamın ve beklentinin hassasiyetle belirlenmesi gerekir. Yanlış ortamlarda uygun olmayan teknik özellikteki güvenlik kameraları tercih edilirse, sonuç memnuniyet verici olmayabilir.

Cihazlarınızı muhakkak konusunda eğitimli ve deneyimli kişilere monte ettiriniz. Unutmayınız ki, güvenlik sistemleri, gerekli olduğu nadir durumlarda ihtiyacınızı karşılayamaz durumda ise, yapılan yatırımın hiçbir anlamı kalmaz.

Mutlu ve güvenli günler dileklerimizle, aklınıza takılan her türlü soru için bizi arayın !